Jdi na obsah Jdi na menu
 

- VÝROČNÍ SCHŮZE 2023 -

Ahoj Všem,
zápis ze výroční schůze konané 13.4. 2023
1) po osobní schůzce J. Čvančary, B. Vykouka a J. Pospíchala, došlo k vysvětlení záležitostí, ohledně fungování, spolupráce a další činnosti klubu a kapely.

2) proběhlo uctění památky minutou ticha, za našeho zemřelého kamaráda Honzy "Kuldy" Kuliše.

3) pozvánka na koncert Taxmenů 7.5. 2023 od 21h v Plzni na Náměstí Republiky.

4) 17.6. 2023 hrají Taxmeni na legendární osadě Askalona k 90. výročí vzniku (proto prosím po upřesnění času koncertu na web. stránkách kapely), závazné objednávky na dopravu (možnost zapůjčení vozidla Ford Tranzit - 9 míst, viz. výroční oheň).

5) výroční oheň TC se koná v termínu 25.-27.8. 2023 v Tábořiště Želivka u obce Želiv u Humpolce (doplní + bližší info J. Kabelka => budete informováni).

6) září / říjen 2023 (sobota), návštěva zrekonstruovaného Armádního muzea na Žižkově, poté rezervace střelnice a dle zájmu možnost střelby z krátkých/dlouhých zbraní (bude upřesněno).

7) spojil jsem se s J. Šrumou a budete informováni a kontaktováni, ohledně dostupnosti a cen triček + kšiltovek s logem kapely TAXMENI (trika: 1x J. Kopal XL, 1x D. Radhiová - dámské XL; kšiltovky: 2x D. Radhiová, 2x V. Kolář, 1x B. Vykouk, 1x J. Kopal, 1x M. Třískala, 1x P. Syrový, 1x J. Pospíchal).

8) spojil jsem se s A. Seidlem, ohledně propojení ikonou (odkazem) z web. stránek Taxmenů => Taxmen club (funkční v minulosti, před úpravou web. stránek); z Taxmen clubu => Taxmeni (funkční).

9) možnost koupě knihy - Jednou Taxmenem, navždy Taxmenem (J. Čvančara/J. Polák) 250,-Kč/ks.

10) od J. Čvančary nabídka spolupráce se Slavomilem "Nashvillem" Janovem (nadace J. Foglara).

11) kauza M. Třískaly - přijal jsem osobní omluvu Marka a dávám na vědomí, že Marek dále zůstává v klubu naším členem.

                                                                                                                                                                S pozdravem Pospi

Výroční schůze 2022