Jdi na obsah Jdi na menu
 

- VÝROČNÍ OHEŇ 2022 -

12. Výroční oheň Taxmen Clubu a kamarádů z Ostašova
26.-28.8.2022 (Autocamp "Pražák" u Vodňan)


Ahoj kamarádi, rok s rokem se opět sešel a blíží se termín 12. výročního ohně Taxmen Clubu a kamarádů z Ostašova, konaný v termínu 26.-28.8.2022 v autocampu "Pražák" u Vodňan, proto zasílám bližší informace.

Příjezd v pátek 26.8. (J. Kabelka + já po obědě), zbytek individuálně. Silnice : Písek - České Budějovice => odbočit do Vodňan, směr centrum => ve městě, dle ukazatelů směr Bavorov (někde, i ukazatele camp Pražák) => po 3km (stále směr Bavorov), obec Pražák vlevo (neodbočovat!!!) => po 400m vpravo autocamp (nelze minout). 

Více na http://autokemp.vodnany.cz

Po celou dobu zajištěno ubytování v chatkách (4lůžka - palandy), cena 600,-/chata/noc (dle potřeby povlečení 50,-), v každé chatce el. zásuvky (možnost dobíjení mobil. tel.), sociální zařízení - samostatná budova (umývárny, sprchy, WC), lze využít vybavené kuchyňky (káva, čaj...), možnost teplého jídla po celý den (vč. polévky) v restauraci, která je součástí campu, čepované pivo Staropramen (na naše přání), případně místní Platan, u campu Záhorský rybník a řeka Blanice, možnost stanování na louce v campu.
Sobota 27.8. - turistické cíle v okolí : poutní místo Lomec, gotický hrad Helfenburk, Putim (dobrý voják Švejk), Protivín (krokodýlí farma), historické město Písek (prohlídka proběhne v neděli 28.8. spojená s obědem a následném odjezdu k domovům) => výlet na sobotu, domluvíme v pátek v campu. V odpoledních hodinách návrat zpět do campu, příprava výročního ohně a v podvečer jeho slavnostní zapálení.
Neděle 28.8. - po snídani úklid, sbalení, navrácení chatek a přesun do Písku (viz. info sobota).
Po celou dobu zajištěn Ford Tranzit (9míst - Pospi), zároveň probereme klubové záležitosti a v nejbližší době konající se koncert Taxmenů v divadle U Hasičů 11.11. 2022.


Všem přeji, krásné léto, příjemně strávenou dovolenou a s pozdravem
AHOJ na výročním ohni. Pospi

nepojmenovany-1.jpg